4Cstrike Comunnity
4Cstrike Va Ureaza Un Calduros Bine Ai Venit !
Te Rugam Ca Sa Te Inregistrezi Ca Sa Poti Posta Si Sa Te Distrezi Alaturi De Membrii Comunitatii !
UN CONT NU STRICA !
4Cstrike Comunnity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2 H1N1

In jos

Metin2 H1N1 Empty Metin2 H1N1

Mesaj Scris de ™Vlad™ Joi Sept 02, 2010 6:02 pm

Owner : [SGA]Formi
Server Status : ONLINE !!
MC: trebuie sa descarcati clientul Very Happy

Timp Online : 24/24
Buguri Rezolvate : TOATE ( vb serios chiar nu este vreun bug pe server )
Regat: Oricare il doriti (de preferat regatul albastru fiindca sunt mai multi )

Forum : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
PS: aici va amintesc de reguli - trebuiesc citite !! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (de exemplu am luat bann timp de o sapt. fiindca am facut ks cuiva si habarnaveam ca este ilegal >> si sunt sigur ca veti fi interesati in legatura cu un Bot de Fish
Site: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Register : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Un video : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cateva detalii despre server si despre mine
Serverul este foarte bun , nu te da afara daca te teleportezi intr-o harta sau chestii deastea . Ajungi pana la repper fara sa te dea afara :lol: - vb serios Mad . Yo jok din primavara , am peste 30k min jucate pe server si sunt foarte multumit . Ownerul a implementat arme noi ( care nu le gasiti pe alte servere de lvl 100+ ) si armuri de 80 care la +9 dau 30% rez magie si 30% blocare atac corporal .

Bonusuri maxime : 15% sabie , evantai , arc etc , 7k pv , 200 aparare
Stone : pietrele se upgradeaza de la +3 pan la +9 care dau 50% pvp , viteza , monster crit etc .
La pescuit ( partea mea preferata ) : pika doar perle , scoici , oase si Soul Stone Very Happy
Level max : 127 - yo am 118 >>
Skilurile : nu gasiti cartile la NPC , trebuie sa distrugeti metine pentru a gasi carti sau le puteti cumpara de la shop
Metine si Bosi : Metinele apar la un interval scurt si in numar de 4 (adika in lok sa apara un metin vor ateriza 4 :lol: ) si bosii apar f repede sunt 3 intr-o harta

PS: dupa ce instalati joku vezi gasi in folder un fisier cu numele "H1n1mt2 Upgrade" apasati pe el pt a upgrada joku apoi sa puteti loga . Inainte de a intra in jok va duceti pe site va logati si dati la itemshop si apasati pe BONUS GRATUIT de acolo luati a3-a mana , moneda norocului , spatiu pt depozit , manusa talharului , 50% exp


Daca aveti intrebari despre joc lasati un mesaj mai jos !

Succes la joc !



rapidshare.com Skiluri_-_franceza_-_romana.txt

Aici gasiti numele skilurilor din franceza traduse in romana in ordine alfabetica absolut toate ^^
™Vlad™
™Vlad™
Helper
Helper


https://4cstrike.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum